درباره ما

شرکت مرکب سهند فعالیت خود را از سال 1381 بعنوان تولید کننده و وارد کننده ملزومات چاپ و بسته بندی آغاز نموده است.
در طی سال های اخیر این شرکت با پیاده کردن استراتژی های اثر بخش و با داشتن برنامه های مدون و حمایت از مشتریان خود، توانسته بعنوان یکی از تولید و وارد کنندگان  در ارایه خدمات به خانواده بزرگ صنعت  چاپ ایفاء نقش نماید.
شرکت مرکب سهند افتخار همکاری  با شرکت های معتبر دنیا اعم از  DYO و DMS ترکیه، HUBER آلمان، TOYO ژاپن، ITG آلمان، SERICOL انگلیس و همچنین ARGON ایتالیا آغاز نموده است.
این شرکت با شعار خدمت به صنعت چاپ کشور و با هدف ارتقاء سطح کیفی مواد مصرفی و ایجاد تنوع پا به عرصه گذاشته و خوشبختانه در این امر با کمک کارشناسان خارجی و نیز اساتید داخلی که همگی صمیمانه در این راه همراهی و مساعدت کرده اند، تلاش کرده است تا با تحقیق و بهبود مستمر کیفیت محصولات، نیاز های صنایع مرتبط را تامین نماید.
قابل ذکر است که واردات این شرکت به جهت دارا بودن کیفیت و تنوع بیشتر رتبه نخست را در بین همکاران به خود اختصاص داده است .
مرکب سهند پشتوانه محکمی برای مصرف کننده می باشد که از محصولاتی با کیفیت جهانی و ارایه خدمات پشتیبانی برای مصرف کننده برخوردار است.
ما معتقدیم رضایت مشتری باعث دوام و پیشرفت این شرکت است لذا سعی می کنیم در هر اقدامی رضایت و خشنودی مشتریان محترم را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

فارسی